Eengezinswoning, hoekwoning Bergweg 63 Veenendaal

Bergweg 63, 3904 HM Veenendaal

153 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Bergweg 63 is een eengezinswoning, hoekwoning in Veenendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 410 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bergweg 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergweg 63

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

790 Inwoners
270 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Salamander
98% Koopwoningen
2.849 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergweg 63

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Bergweg 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergweg 63?

De prijsindicatie voor Bergweg 63 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €5.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergweg 63 zich tot de wijk Salamander?

Bergweg 63 is een eengezinswoning, hoekwoning van 153 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergweg 63?

Bergweg 63 is een eengezinswoning, hoekwoning in Salamander, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bergweg 63 vergeleken met de buurt?

Bergweg 63 heeft 153 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergweg 63 en wat betekent dat?

Bergweg 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergweg 63?

Bergweg 63 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 133 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Salamander?

De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Salamander?

Vanuit Bergweg 63 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Salamander?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bergweg 63: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Salamander?

Recreatie nabij Salamander: restaurant (0.7 km), cafe (2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bergweg 63?

Bergweg 63 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €235.000 tot €285.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Bergweg 63?

Een woningrapport voor Bergweg 63 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Salamander. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen