Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 887 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Dijkstraat 78 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 887 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDijkstraat 78 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².
Dijkstraat 78 is een woonhuis in Schepenbuurt, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dijkstraat 78 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 887 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dijkstraat 78 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Dijkstraat 78 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Dijkstraat 78 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkstraat 78: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1 km.