Streetview Dijkstraat 85 Veenendaal

Dijkstraat 85, 3904 DA Veenendaal

192 m² Bouwjaar 1996 Label B

Dijkstraat 85 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 834 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.031.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
834 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkstraat 85

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

90 Inwoners
35 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€1.031.000 Gem. woningwaarde Hondzenelleboog
67% Koopwoningen
75 Inwoners per km²

Locatie van Dijkstraat 85

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Dijkstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkstraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Hondzenelleboog is €1.031.000. Dat komt neer op circa €5.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkstraat 85 zich tot de wijk Hondzenelleboog?

Dijkstraat 85 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Hondzenelleboog. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 75 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkstraat 85?

Dijkstraat 85 is een woonhuis in Hondzenelleboog, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dijkstraat 85 vergeleken met de buurt?

Dijkstraat 85 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 834 m². In Hondzenelleboog ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.031.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkstraat 85 en wat betekent dat?

Dijkstraat 85 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hondzenelleboog?

De wijk Hondzenelleboog in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.031.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondzenelleboog?

Vanuit Dijkstraat 85 in Hondzenelleboog bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hondzenelleboog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkstraat 85: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.