Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 755 m²
- Inhoud
- 866 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Peermos 3 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 755 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Peermos 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Peermos 3 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €2.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPeermos 3 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².
Peermos 3 is een woonhuis in Petenbos, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Peermos 3 heeft 205 m² woonoppervlakte en 866 m³ inhoud. Het perceel is 755 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Peermos 3 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Peermos 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Peermos 3 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Peermos 3: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Petenbos: restaurant (1.2 km), cafe (2.4 km).