Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Bosbes 4 Veenendaal

Bosbes 4, 3903 EL Veenendaal

146 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Bosbes 4 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 276 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
616 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
at_edge_of_woods, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bosbes 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosbes 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2645 Inwoners
1025 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1020 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Petenbos Oost
76% Koopwoningen
5.977 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bosbes 4

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Bosbes 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosbes 4?

De prijsindicatie voor Bosbes 4 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos Oost is €454.000. Dat komt neer op circa €3.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosbes 4 zich tot de wijk Petenbos Oost?

Bosbes 4 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk Petenbos Oost. De buurt telt 1.020 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosbes 4?

Bosbes 4 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Petenbos Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bosbes 4 vergeleken met de buurt?

Bosbes 4 heeft 146 m² woonoppervlakte en 616 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Petenbos Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosbes 4 en wat betekent dat?

Bosbes 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosbes 4?

Bosbes 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos Oost?

De wijk Petenbos Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos Oost?

Vanuit Bosbes 4 in Petenbos Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.