Tussenwoning Bunzinglaan 9 Veenendaal

Bunzinglaan 9, 3903 CS Veenendaal

119 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Bunzinglaan 9 is een tussenwoning in Veenendaal, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 158 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bunzinglaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bunzinglaan 9

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bunzinglaan 9

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Bunzinglaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Bunzinglaan 9?

De prijsindicatie voor Bunzinglaan 9 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €4.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bunzinglaan 9 zich tot de wijk Petenbos?

Bunzinglaan 9 is een tussenwoning van 119 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bunzinglaan 9?

Bunzinglaan 9 is een tussenwoning in Petenbos, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bunzinglaan 9 vergeleken met de buurt?

Bunzinglaan 9 heeft 119 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bunzinglaan 9 en wat betekent dat?

Bunzinglaan 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-03-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bunzinglaan 9?

Bunzinglaan 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Bunzinglaan 9 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.