Eindwoning Bunzinglaan 13 Veenendaal

Bunzinglaan 13, 3903 CS Veenendaal

124 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Bunzinglaan 13 is een eindwoning in Veenendaal, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 198 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
198 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bunzinglaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bunzinglaan 13

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3475 Inwoners
1410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Petenbos
82% Koopwoningen
5.194 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bunzinglaan 13

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Bunzinglaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Bunzinglaan 13?

De prijsindicatie voor Bunzinglaan 13 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Petenbos is €477.000. Dat komt neer op circa €3.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bunzinglaan 13 zich tot de wijk Petenbos?

Bunzinglaan 13 is een eindwoning van 124 m² in de wijk Petenbos. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bunzinglaan 13?

Bunzinglaan 13 is een eindwoning in Petenbos, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bunzinglaan 13 vergeleken met de buurt?

Bunzinglaan 13 heeft 124 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Petenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bunzinglaan 13 en wat betekent dat?

Bunzinglaan 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bunzinglaan 13?

Bunzinglaan 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Petenbos?

De wijk Petenbos in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Petenbos?

Vanuit Bunzinglaan 13 in Petenbos bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.