Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
Parallelweg 123 A is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parallelweg 123 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nijverkamp is €528.000. Dat komt neer op circa €3.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParallelweg 123 A is een woonhuis van 139 m² in de wijk Nijverkamp. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².
Parallelweg 123 A is een woonhuis in Nijverkamp, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parallelweg 123 A heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². In Nijverkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nijverkamp in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Parallelweg 123 A in Nijverkamp bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parallelweg 123 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Nijverkamp: restaurant (1.9 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Parallelweg 123 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nijverkamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.