Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 439 m²
- Inhoud
- 871 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Willem Barentszstraat 58 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 439 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Barentszstraat 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spitsbergen is €493.000. Dat komt neer op circa €2.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Barentszstraat 58 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Spitsbergen. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.765 inwoners per km².
Willem Barentszstraat 58 is een woonhuis in Spitsbergen, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem Barentszstraat 58 heeft 217 m² woonoppervlakte en 871 m³ inhoud. Het perceel is 439 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Spitsbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Barentszstraat 58 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.6 kg/jaar.
Willem Barentszstraat 58 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Spitsbergen in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Willem Barentszstraat 58 in Spitsbergen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.