Villa, vrijstaande woning Marten Klompienlaan 56 Veendam

Marten Klompienlaan 56, 9646 EC Veendam

232 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Marten Klompienlaan 56 is een villa, vrijstaande woning in Veendam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 616 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
616 m²
Inhoud
935 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marten Klompienlaan 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marten Klompienlaan 56

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
93.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
43.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.7%
CO₂-emissie
10.21 kg/m²

Tuin
Ja (219.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Veendam

2175 Inwoners
840 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Buitenwoel
92% Koopwoningen
1.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marten Klompienlaan 56

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Marten Klompienlaan 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Marten Klompienlaan 56?

De prijsindicatie voor Marten Klompienlaan 56 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €1.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marten Klompienlaan 56 zich tot de wijk Buitenwoel?

Marten Klompienlaan 56 is een villa, vrijstaande woning van 232 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marten Klompienlaan 56?

Marten Klompienlaan 56 is een villa, vrijstaande woning in Buitenwoel, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marten Klompienlaan 56 vergeleken met de buurt?

Marten Klompienlaan 56 heeft 232 m² woonoppervlakte en 935 m³ inhoud. Het perceel is 616 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marten Klompienlaan 56 en wat betekent dat?

Marten Klompienlaan 56 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marten Klompienlaan 56?

Marten Klompienlaan 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 219 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenwoel?

De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Vanuit Marten Klompienlaan 56 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.