Streetview Albert Cuyplaan 34 Veendam

Albert Cuyplaan 34, 9646 EA Veendam

137 m² Bouwjaar 2015

Albert Cuyplaan 34 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Albert Cuyplaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Veendam

2175 Inwoners
840 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Buitenwoel
92% Koopwoningen
1.046 Inwoners per km²

Locatie van Albert Cuyplaan 34

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Albert Cuyplaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Cuyplaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Cuyplaan 34 zich tot de wijk Buitenwoel?

Albert Cuyplaan 34 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Cuyplaan 34?

Albert Cuyplaan 34 is een woonhuis in Buitenwoel, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Albert Cuyplaan 34 vergeleken met de buurt?

Albert Cuyplaan 34 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitenwoel?

De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Vanuit Albert Cuyplaan 34 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Albert Cuyplaan 34: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitenwoel?

Recreatie nabij Buitenwoel: restaurant (1.7 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Albert Cuyplaan 34?

Een woningrapport voor Albert Cuyplaan 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitenwoel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.