Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 194 m²
Van der Veldelaan 2 is een woning in Veendam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van der Veldelaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
12.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €1.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan der Veldelaan 2 is een woning van 194 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².
Van der Veldelaan 2 is een woning in Buitenwoel, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Van der Veldelaan 2 heeft 194 m² woonoppervlakte. In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Van der Veldelaan 2 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van der Veldelaan 2: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Buitenwoel: restaurant (1.7 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Van der Veldelaan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitenwoel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.