Streetview Cornelis Jetseslaan 12 Veendam

Cornelis Jetseslaan 12, 9646 DC Veendam

154 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Cornelis Jetseslaan 12 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 269 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Jetseslaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Jetseslaan 12

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
77.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.1%
CO₂-emissie
13.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Veendam

2175 Inwoners
840 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Buitenwoel
92% Koopwoningen
1.046 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Jetseslaan 12

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Cornelis Jetseslaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Jetseslaan 12?

De prijsindicatie voor Cornelis Jetseslaan 12 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €1.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Jetseslaan 12 zich tot de wijk Buitenwoel?

Cornelis Jetseslaan 12 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Jetseslaan 12?

Cornelis Jetseslaan 12 is een woonhuis in Buitenwoel, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cornelis Jetseslaan 12 vergeleken met de buurt?

Cornelis Jetseslaan 12 heeft 154 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Jetseslaan 12 en wat betekent dat?

Cornelis Jetseslaan 12 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Jetseslaan 12?

Cornelis Jetseslaan 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenwoel?

De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Vanuit Cornelis Jetseslaan 12 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.