Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Goudsmedenstraat 26 Veendam

Goudsmedenstraat 26, 9646 CA Veendam

101 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Goudsmedenstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veendam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Goudsmedenstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudsmedenstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Veendam

2175 Inwoners
840 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Buitenwoel
92% Koopwoningen
1.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goudsmedenstraat 26

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Goudsmedenstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudsmedenstraat 26?

De prijsindicatie voor Goudsmedenstraat 26 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €3.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudsmedenstraat 26 zich tot de wijk Buitenwoel?

Goudsmedenstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudsmedenstraat 26?

Goudsmedenstraat 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Buitenwoel, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Goudsmedenstraat 26 vergeleken met de buurt?

Goudsmedenstraat 26 heeft 101 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudsmedenstraat 26 en wat betekent dat?

Goudsmedenstraat 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudsmedenstraat 26?

Goudsmedenstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenwoel?

De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Vanuit Goudsmedenstraat 26 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.