Streetview Zerkhouwersstraat 57 Veendam

Zerkhouwersstraat 57, 9646 AG Veendam

99 m² Bouwjaar 1988 Label C

Zerkhouwersstraat 57 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zerkhouwersstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zerkhouwersstraat 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.64
CO₂-emissie
4528.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Veendam

2175 Inwoners
840 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Buitenwoel
92% Koopwoningen
1.046 Inwoners per km²

Locatie van Zerkhouwersstraat 57

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Zerkhouwersstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Zerkhouwersstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenwoel is €306.000. Dat komt neer op circa €3.091 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zerkhouwersstraat 57 zich tot de wijk Buitenwoel?

Zerkhouwersstraat 57 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Buitenwoel. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zerkhouwersstraat 57?

Zerkhouwersstraat 57 is een woonhuis in Buitenwoel, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zerkhouwersstraat 57 vergeleken met de buurt?

Zerkhouwersstraat 57 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Buitenwoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zerkhouwersstraat 57 en wat betekent dat?

Zerkhouwersstraat 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4528.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenwoel?

De wijk Buitenwoel in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Vanuit Zerkhouwersstraat 57 in Buitenwoel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenwoel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zerkhouwersstraat 57: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.