Streetview Meezenbroekstraat 43 Veendam

Meezenbroekstraat 43, 9645 PC Veendam

144 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Meezenbroekstraat 43 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 394 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
394 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meezenbroekstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meezenbroekstraat 43

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Locatie van Meezenbroekstraat 43

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Meezenbroekstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Meezenbroekstraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meezenbroekstraat 43 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Meezenbroekstraat 43 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meezenbroekstraat 43?

Meezenbroekstraat 43 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meezenbroekstraat 43 vergeleken met de buurt?

Meezenbroekstraat 43 heeft 144 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 394 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meezenbroekstraat 43 en wat betekent dat?

Meezenbroekstraat 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meezenbroekstraat 43?

Meezenbroekstraat 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?

Vanuit Meezenbroekstraat 43 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.