Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 337 m²
Marijkestraat 6 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 337 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marijkestraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarijkestraat 6 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².
Marijkestraat 6 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Marijkestraat 6 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 337 m². In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marijkestraat 6 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Marijkestraat 6 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marijkestraat 6: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Veendam-Oude Ae: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Marijkestraat 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veendam-Oude Ae. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1956, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.