Streetview Beneden Oosterdiep 261 Veendam

Beneden Oosterdiep 261, 9645 LS Veendam

125 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Beneden Oosterdiep 261 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 282 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
282 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beneden Oosterdiep 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beneden Oosterdiep 261

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Locatie van Beneden Oosterdiep 261

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Beneden Oosterdiep 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Beneden Oosterdiep 261?

De prijsindicatie voor Beneden Oosterdiep 261 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beneden Oosterdiep 261 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Beneden Oosterdiep 261 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beneden Oosterdiep 261?

Beneden Oosterdiep 261 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beneden Oosterdiep 261 vergeleken met de buurt?

Beneden Oosterdiep 261 heeft 125 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beneden Oosterdiep 261 en wat betekent dat?

Beneden Oosterdiep 261 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beneden Oosterdiep 261?

Beneden Oosterdiep 261 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?

Vanuit Beneden Oosterdiep 261 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.