Streetview Egypteneinde 32 Veendam

Egypteneinde 32, 9645 LE Veendam

160 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Egypteneinde 32 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 1985 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
1985 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Egypteneinde 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egypteneinde 32

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Veendam

825 Inwoners
360 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
368 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Veendam-Middenweg en omgeving
74% Koopwoningen
513 Inwoners per km²

Locatie van Egypteneinde 32

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Egypteneinde 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Egypteneinde 32?

De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Middenweg en omgeving is €206.000. Dat komt neer op circa €1.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egypteneinde 32 zich tot de wijk Veendam-Middenweg en omgeving?

Egypteneinde 32 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Veendam-Middenweg en omgeving. De buurt telt 368 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egypteneinde 32?

Egypteneinde 32 is een woonhuis in Veendam-Middenweg en omgeving, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Egypteneinde 32 vergeleken met de buurt?

Egypteneinde 32 heeft 160 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1985 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Veendam-Middenweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egypteneinde 32 en wat betekent dat?

Egypteneinde 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egypteneinde 32?

Egypteneinde 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Middenweg en omgeving?

De wijk Veendam-Middenweg en omgeving in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Middenweg en omgeving?