Vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) Transportweg 41 Veendam

Transportweg 41, 9645 KZ Veendam

267 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Transportweg 41 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Veendam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 267 m², een perceel van 1566 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
267 m²
Perceeloppervlakte
1566 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
Bedrijventerrein

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Transportweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Transportweg 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.65 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Transportweg 41

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Transportweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Transportweg 41?

De prijsindicatie voor Transportweg 41 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Transportweg 41 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Transportweg 41 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) van 267 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Transportweg 41?

Transportweg 41 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Transportweg 41 vergeleken met de buurt?

Transportweg 41 heeft 267 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 1566 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Transportweg 41 en wat betekent dat?

Transportweg 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Transportweg 41?

Transportweg 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?

Vanuit Transportweg 41 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.