Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 248 m²
Talmastraat 97 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 248 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Talmastraat 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
12.4 kmDe prijsindicatie voor Talmastraat 97 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTalmastraat 97 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².
Talmastraat 97 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Talmastraat 97 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 248 m². In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Talmastraat 97 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Talmastraat 97 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Talmastraat 97: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Veendam-Oude Ae: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).