Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
- Inhoud
- 490 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Talmastraat 9 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 490 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Talmastraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
12.4 kmDe prijsindicatie voor Talmastraat 9 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTalmastraat 9 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².
Talmastraat 9 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Talmastraat 9 heeft 174 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Talmastraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Talmastraat 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Talmastraat 9 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Talmastraat 9: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.