Tussenwoning Ds. Sannesstraat 150 Veendam

Ds. Sannesstraat 150, 9645 ED Veendam

78 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Ds. Sannesstraat 150 is een tussenwoning in Veendam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 186 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
186 m²
Inhoud
273 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ds. Sannesstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ds. Sannesstraat 150

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ds. Sannesstraat 150

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Ds. Sannesstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Ds. Sannesstraat 150?

De prijsindicatie voor Ds. Sannesstraat 150 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ds. Sannesstraat 150 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Ds. Sannesstraat 150 is een tussenwoning van 78 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ds. Sannesstraat 150?

Ds. Sannesstraat 150 is een tussenwoning in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ds. Sannesstraat 150 vergeleken met de buurt?

Ds. Sannesstraat 150 heeft 78 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ds. Sannesstraat 150 en wat betekent dat?

Ds. Sannesstraat 150 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ds. Sannesstraat 150?

Ds. Sannesstraat 150 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?

Vanuit Ds. Sannesstraat 150 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.