Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kapitein Hazewinkelstraat 4 Veendam

Kapitein Hazewinkelstraat 4, 9645 CZ Veendam

150 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kapitein Hazewinkelstraat 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veendam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 326 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
326 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kapitein Hazewinkelstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapitein Hazewinkelstraat 4

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapitein Hazewinkelstraat 4

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Kapitein Hazewinkelstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapitein Hazewinkelstraat 4?

De prijsindicatie voor Kapitein Hazewinkelstraat 4 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapitein Hazewinkelstraat 4 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Kapitein Hazewinkelstraat 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 150 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapitein Hazewinkelstraat 4?

Kapitein Hazewinkelstraat 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kapitein Hazewinkelstraat 4 vergeleken met de buurt?

Kapitein Hazewinkelstraat 4 heeft 150 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 326 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapitein Hazewinkelstraat 4 en wat betekent dat?

Kapitein Hazewinkelstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapitein Hazewinkelstraat 4?

Kapitein Hazewinkelstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?