Streetview Beneden Westerdiep 36 Veendam

Beneden Westerdiep 36, 9645 AK Veendam

220 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Beneden Westerdiep 36 is een appartement in Veendam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 7127 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
7127 m²
Inhoud
1800 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beneden Westerdiep 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beneden Westerdiep 36

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Veendam

3335 Inwoners
1640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1642 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Veendam-Oude Ae
51% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Locatie van Beneden Westerdiep 36

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Beneden Westerdiep 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Beneden Westerdiep 36?

De prijsindicatie voor Beneden Westerdiep 36 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beneden Westerdiep 36 zich tot de wijk Veendam-Oude Ae?

Beneden Westerdiep 36 is een appartement van 220 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beneden Westerdiep 36?

Beneden Westerdiep 36 is een appartement in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beneden Westerdiep 36 vergeleken met de buurt?

Beneden Westerdiep 36 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1800 m³ inhoud. Het perceel is 7127 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beneden Westerdiep 36 en wat betekent dat?

Beneden Westerdiep 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beneden Westerdiep 36?

Beneden Westerdiep 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Oude Ae?

De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Oude Ae?