Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 764 m²
Beneden Westerdiep 111 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 764 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beneden Westerdiep 111
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veendam-Oude Ae is €173.000. Dat komt neer op circa €1.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeneden Westerdiep 111 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Veendam-Oude Ae. De buurt telt 1.642 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².
Beneden Westerdiep 111 is een woonhuis in Veendam-Oude Ae, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Beneden Westerdiep 111 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 764 m². In Veendam-Oude Ae ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Veendam-Oude Ae in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 3.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Beneden Westerdiep 111 in Veendam-Oude Ae bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beneden Westerdiep 111: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Veendam-Oude Ae: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Beneden Westerdiep 111 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veendam-Oude Ae. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.