Streetview Zuidwending 120 A Veendam

Zuidwending 120 A, 9644 XN Veendam

182 m² Bouwjaar 2011

Zuidwending 120 A is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 1440 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
1440 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuidwending 120 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Veendam

400 Inwoners
165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
170 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Zuidwending
94% Koopwoningen
225 Inwoners per km²

Locatie van Zuidwending 120 A

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Zuidwending 120 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidwending 120 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidwending is €266.000. Dat komt neer op circa €1.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidwending 120 A zich tot de wijk Zuidwending?

Zuidwending 120 A is een woonhuis van 182 m² in de wijk Zuidwending. De buurt telt 170 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidwending 120 A?

Zuidwending 120 A is een woonhuis in Zuidwending, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuidwending 120 A vergeleken met de buurt?

Zuidwending 120 A heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1440 m². In Zuidwending ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuidwending?

De wijk Zuidwending in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwending?

Vanuit Zuidwending 120 A in Zuidwending bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidwending?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidwending 120 A: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuidwending?

Recreatie nabij Zuidwending: restaurant (3.5 km), cafe (3.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zuidwending 120 A?

Een woningrapport voor Zuidwending 120 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuidwending. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.