Eengezinswoning, vrijstaande woning Zuidwending 163 Veendam

Zuidwending 163, 9644 XD Veendam

106 m² Bouwjaar 1929 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Zuidwending 163 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Veendam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 655 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
655 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zuidwending 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidwending 163

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
171.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.3%
CO₂-emissie
23.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (440.0 m²)

Garage
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Veendam

400 Inwoners
165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
170 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Zuidwending
94% Koopwoningen
225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidwending 163

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Zuidwending 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidwending 163?

De prijsindicatie voor Zuidwending 163 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidwending is €266.000. Dat komt neer op circa €2.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidwending 163 zich tot de wijk Zuidwending?

Zuidwending 163 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 106 m² in de wijk Zuidwending. De buurt telt 170 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidwending 163?

Zuidwending 163 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zuidwending, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidwending 163 vergeleken met de buurt?

Zuidwending 163 heeft 106 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zuidwending ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidwending 163 en wat betekent dat?

Zuidwending 163 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidwending 163?

Zuidwending 163 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 440 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuidwending?

De wijk Zuidwending in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwending?

Vanuit Zuidwending 163 in Zuidwending bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.