Streetview Zuidwending 137 Veendam

Zuidwending 137, 9644 XD Veendam

197 m² Bouwjaar 1914 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Zuidwending 137 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 1010 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zuidwending 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidwending 137

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Veendam

400 Inwoners
165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
170 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Zuidwending
94% Koopwoningen
225 Inwoners per km²

Locatie van Zuidwending 137

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Zuidwending 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidwending 137?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidwending is €266.000. Dat komt neer op circa €1.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidwending 137 zich tot de wijk Zuidwending?

Zuidwending 137 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Zuidwending. De buurt telt 170 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidwending 137?

Zuidwending 137 is een woonhuis in Zuidwending, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidwending 137 vergeleken met de buurt?

Zuidwending 137 heeft 197 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 1010 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Zuidwending ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidwending 137 en wat betekent dat?

Zuidwending 137 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidwending 137?

Zuidwending 137 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidwending?

De wijk Zuidwending in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwending?

Vanuit Zuidwending 137 in Zuidwending bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.