Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 1120 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Nachtegaalstraat 3 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 1120 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nachtegaalstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
3.8 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
3 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
14.2 kmDe prijsindicatie voor Nachtegaalstraat 3 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Ommelanderwijk is €212.000. Dat komt neer op circa €1.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNachtegaalstraat 3 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Ommelanderwijk. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 351 inwoners per km².
Nachtegaalstraat 3 is een woonhuis in Ommelanderwijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nachtegaalstraat 3 heeft 201 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 1120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Ommelanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nachtegaalstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.69 kg/jaar.
Nachtegaalstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ommelanderwijk in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nachtegaalstraat 3 in Ommelanderwijk bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nachtegaalstraat 3: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4 km.