Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Kleine Vaartlaan 62 Veendam

Kleine Vaartlaan 62, 9642 PJ Veendam

135 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kleine Vaartlaan 62 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veendam, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 279 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kleine Vaartlaan 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Vaartlaan 62

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (126.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Veendam

7980 Inwoners
3565 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3705 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Veendam-Sorghvliet
62% Koopwoningen
3.428 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleine Vaartlaan 62

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Kleine Vaartlaan 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Vaartlaan 62?

De prijsindicatie voor Kleine Vaartlaan 62 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Sorghvliet is €195.000. Dat komt neer op circa €1.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Vaartlaan 62 zich tot de wijk Veendam-Sorghvliet?

Kleine Vaartlaan 62 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de wijk Veendam-Sorghvliet. De buurt telt 3.705 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Vaartlaan 62?

Kleine Vaartlaan 62 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veendam-Sorghvliet, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kleine Vaartlaan 62 vergeleken met de buurt?

Kleine Vaartlaan 62 heeft 135 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Veendam-Sorghvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Vaartlaan 62 en wat betekent dat?

Kleine Vaartlaan 62 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Vaartlaan 62?

Kleine Vaartlaan 62 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 126 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Sorghvliet?

De wijk Veendam-Sorghvliet in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 7.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Sorghvliet?