Streetview Galjootstraat 115 Veendam

Galjootstraat 115, 9642 NP Veendam

96 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Galjootstraat 115 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Galjootstraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Galjootstraat 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Veendam

7980 Inwoners
3565 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3705 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Veendam-Sorghvliet
62% Koopwoningen
3.428 Inwoners per km²

Locatie van Galjootstraat 115

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Galjootstraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Galjootstraat 115?

De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Sorghvliet is €195.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galjootstraat 115 zich tot de wijk Veendam-Sorghvliet?

Galjootstraat 115 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Veendam-Sorghvliet. De buurt telt 3.705 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galjootstraat 115?

Galjootstraat 115 is een woonhuis in Veendam-Sorghvliet, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Galjootstraat 115 vergeleken met de buurt?

Galjootstraat 115 heeft 96 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Veendam-Sorghvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Galjootstraat 115 en wat betekent dat?

Galjootstraat 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Galjootstraat 115?

Galjootstraat 115 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Sorghvliet?

De wijk Veendam-Sorghvliet in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 7.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Sorghvliet?

Vanuit Galjootstraat 115 in Veendam-Sorghvliet bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.