Streetview Borgerspark 93 Veendam

Borgerspark 93, 9642 LM Veendam

275 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Borgerspark 93 is een woonhuis in Veendam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 2446 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
2446 m²
Inhoud
1098 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Borgerspark 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Borgerspark 93

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veendam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Veendam

7980 Inwoners
3565 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3705 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Veendam-Sorghvliet
62% Koopwoningen
3.428 Inwoners per km²

Locatie van Borgerspark 93

Vergelijkbare woningen in Veendam

Veelgestelde vragen over Borgerspark 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Borgerspark 93?

De prijsindicatie voor Borgerspark 93 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Veendam-Sorghvliet is €195.000. Dat komt neer op circa €709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Borgerspark 93 zich tot de wijk Veendam-Sorghvliet?

Borgerspark 93 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Veendam-Sorghvliet. De buurt telt 3.705 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.428 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Borgerspark 93?

Borgerspark 93 is een woonhuis in Veendam-Sorghvliet, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Borgerspark 93 vergeleken met de buurt?

Borgerspark 93 heeft 275 m² woonoppervlakte en 1098 m³ inhoud. Het perceel is 2446 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Veendam-Sorghvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Borgerspark 93 en wat betekent dat?

Borgerspark 93 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Borgerspark 93?

Borgerspark 93 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veendam-Sorghvliet?

De wijk Veendam-Sorghvliet in Veendam (Groningen) kenmerkt zich door 7.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veendam-Sorghvliet?

Vanuit Borgerspark 93 in Veendam-Sorghvliet bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.