Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 395 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Veense Put 113 is een vrijstaande woning in Veen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en een perceel van 290 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veense Put 113
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,4 kmSupermarkt
1,3 kmHuisarts
1,3 kmTreinstation
14,1 kmSnelweg oprit
2,3 kmKinderdagverblijf
1,5 kmMiddelbare school
3,2 kmApotheek
2,7 kmZiekenhuis
12,1 kmRestaurant
2,2 kmCafé
2 kmBibliotheek
2,5 kmBioscoop
12,6 kmVeense Put 113 ligt in de buurt Veenseput in Veen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 215 inwoners en 168 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 79% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 248.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,3 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 97 meter
Veen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Veen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Veen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Veen · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Veen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Veen · 0.0 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veenseput €248.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeense Put 113 is een vrijstaande woning van 80 m² in de CBS-buurt Veenseput. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 168 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 836 inwoners per km².
Veense Put 113 is een vrijstaande woning in Veenseput, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Veense Put 113 heeft 80 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veenseput €248.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veenseput in Veen (Noord-Brabant) 215 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €248.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenseput in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een supermarkt, 1,4 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 14,1 km tot een treinstation, 2,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenseput in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,1 km tot een ziekenhuis, 2,7 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 3,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenseput in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een restaurant, 2 km tot een café.
Een woningrapport voor Veense Put 113 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veenseput. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Veen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.