Streetview Oostelijke Noorderbroekweg 10 Varsseveld

Oostelijke Noorderbroekweg 10, 7051 GL Varsseveld

203 m² Bouwjaar 1900 Label C

Oostelijke Noorderbroekweg 10 is een woonhuis in Varsseveld, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 5770 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
5770 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oostelijke Noorderbroekweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostelijke Noorderbroekweg 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
41.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Varsseveld

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Varsseveld

680 Inwoners
265 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
268 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Varsseveld
84% Koopwoningen
74 Inwoners per km²

Locatie van Oostelijke Noorderbroekweg 10

Vergelijkbare woningen in Varsseveld

Veelgestelde vragen over Oostelijke Noorderbroekweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostelijke Noorderbroekweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Varsseveld is €460.000. Dat komt neer op circa €2.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostelijke Noorderbroekweg 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Varsseveld?

Oostelijke Noorderbroekweg 10 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Verspreide huizen Varsseveld. De buurt telt 268 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 74 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostelijke Noorderbroekweg 10?

Oostelijke Noorderbroekweg 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Varsseveld, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostelijke Noorderbroekweg 10 vergeleken met de buurt?

Oostelijke Noorderbroekweg 10 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5770 m². In Verspreide huizen Varsseveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostelijke Noorderbroekweg 10 en wat betekent dat?

Oostelijke Noorderbroekweg 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.64 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Varsseveld?

De wijk Verspreide huizen Varsseveld in Varsseveld (Gelderland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Varsseveld?

Vanuit Oostelijke Noorderbroekweg 10 in Verspreide huizen Varsseveld bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.6 km.