Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Inhoud
- 310 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Pater Aartslaan 10 is een appartement in Valkenswaard, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pater Aartslaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
7 kmHuisarts
5.7 kmTreinstation
16.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
7 kmZiekenhuis
14.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.3 kmBioscoop
17.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Borkel is €444.000. Dat komt neer op circa €4.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPater Aartslaan 10 is een appartement van 97 m² in de wijk Borkel. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 333 inwoners per km².
Pater Aartslaan 10 is een appartement in Borkel, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pater Aartslaan 10 heeft 97 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Borkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pater Aartslaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.41 kg/jaar.
Pater Aartslaan 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Borkel in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Pater Aartslaan 10 in Borkel bereik je: supermarkt op 7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 16.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pater Aartslaan 10: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.8 km.