Eengezinswoning, geschakelde woning Willem Alexanderplein 4 Valkenswaard

Willem Alexanderplein 4, 5554 JW Valkenswaard

122 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Willem Alexanderplein 4 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Valkenswaard, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 371 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
371 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Willem Alexanderplein 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Alexanderplein 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.11 kg/m²

Tuin
Ja (225.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Valkenswaard

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

4155 Inwoners
2375 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2486 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Centrum
51% Koopwoningen
4.847 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Alexanderplein 4

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Willem Alexanderplein 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Alexanderplein 4?

De prijsindicatie voor Willem Alexanderplein 4 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €339.000. Dat komt neer op circa €2.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Alexanderplein 4 zich tot de wijk Centrum?

Willem Alexanderplein 4 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 122 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.486 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Alexanderplein 4?

Willem Alexanderplein 4 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Centrum, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Alexanderplein 4 vergeleken met de buurt?

Willem Alexanderplein 4 heeft 122 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 371 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Alexanderplein 4 en wat betekent dat?

Willem Alexanderplein 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Alexanderplein 4?

Willem Alexanderplein 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 225 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?