Streetview Waalreseweg 65 Valkenswaard

Waalreseweg 65, 5554 HA Valkenswaard

179 m² Bouwjaar 1992 Label B

Waalreseweg 65 is een woonhuis in Valkenswaard, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 427 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
427 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waalreseweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalreseweg 65

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
32.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Valkenswaard

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

4155 Inwoners
2375 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2486 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Centrum
51% Koopwoningen
4.847 Inwoners per km²

Locatie van Waalreseweg 65

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Waalreseweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalreseweg 65?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €339.000. Dat komt neer op circa €1.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalreseweg 65 zich tot de wijk Centrum?

Waalreseweg 65 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.486 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalreseweg 65?

Waalreseweg 65 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waalreseweg 65 vergeleken met de buurt?

Waalreseweg 65 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 427 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalreseweg 65 en wat betekent dat?

Waalreseweg 65 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Waalreseweg 65 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waalreseweg 65: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.