Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 661 m²
Reisvennestraat 25 is een woonhuis in Valkenswaard, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 661 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reisvennestraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoge Akkers is €429.000. Dat komt neer op circa €1.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReisvennestraat 25 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Hoge Akkers. De buurt telt 1.427 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.586 inwoners per km².
Reisvennestraat 25 is een woonhuis in Hoge Akkers, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Reisvennestraat 25 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 661 m². In Hoge Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoge Akkers in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Reisvennestraat 25 in Hoge Akkers bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reisvennestraat 25: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Hoge Akkers: restaurant (0.8 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Reisvennestraat 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoge Akkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.