Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Kleine Meerlaan 12 Valkenswaard

Kleine Meerlaan 12, 5553 CB Valkenswaard

173 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Kleine Meerlaan 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Valkenswaard, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 830 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
830 m²
Inhoud
646 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kleine Meerlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Meerlaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (522.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Valkenswaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

1885 Inwoners
805 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Turfberg-Noord
51% Koopwoningen
1.346 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleine Meerlaan 12

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Kleine Meerlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Meerlaan 12?

De prijsindicatie voor Kleine Meerlaan 12 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Turfberg-Noord is €418.000. Dat komt neer op circa €2.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Meerlaan 12 zich tot de wijk Turfberg-Noord?

Kleine Meerlaan 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Turfberg-Noord. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Meerlaan 12?

Kleine Meerlaan 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Turfberg-Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleine Meerlaan 12 vergeleken met de buurt?

Kleine Meerlaan 12 heeft 173 m² woonoppervlakte en 646 m³ inhoud. Het perceel is 830 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Turfberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Meerlaan 12 en wat betekent dat?

Kleine Meerlaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Meerlaan 12?

Kleine Meerlaan 12 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 522 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Turfberg-Noord?

De wijk Turfberg-Noord in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Turfberg-Noord?