Streetview Gaspeldoornlaan 45 Valkenswaard

Gaspeldoornlaan 45, 5552 GB Valkenswaard

41 m² Bouwjaar 1968 Label A

Gaspeldoornlaan 45 is een appartement in Valkenswaard, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
41 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gaspeldoornlaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gaspeldoornlaan 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1
CO₂-emissie
1738.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Valkenswaard

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

2710 Inwoners
1360 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1390 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Het Gegraaf
44% Koopwoningen
1.591 Inwoners per km²

Locatie van Gaspeldoornlaan 45

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Gaspeldoornlaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Gaspeldoornlaan 45?

De gemiddelde woningwaarde in Het Gegraaf is €316.000. Dat komt neer op circa €7.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gaspeldoornlaan 45 zich tot de wijk Het Gegraaf?

Gaspeldoornlaan 45 is een appartement van 41 m² in de wijk Het Gegraaf. De buurt telt 1.390 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gaspeldoornlaan 45?

Gaspeldoornlaan 45 is een appartement in Het Gegraaf, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gaspeldoornlaan 45 vergeleken met de buurt?

Gaspeldoornlaan 45 heeft 41 m² woonoppervlakte. In Het Gegraaf ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gaspeldoornlaan 45 en wat betekent dat?

Gaspeldoornlaan 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1738.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Gegraaf?

De wijk Het Gegraaf in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Gegraaf?

Vanuit Gaspeldoornlaan 45 in Het Gegraaf bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Gegraaf?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gaspeldoornlaan 45: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.