Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 568 m²
- Inhoud
- 610 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Keersopperweg 10 is een woonhuis in Valkenswaard, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 568 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keersopperweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
13 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
10 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brouwershof is €334.000. Dat komt neer op circa €1.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeersopperweg 10 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Brouwershof. De buurt telt 747 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.993 inwoners per km².
Keersopperweg 10 is een woonhuis in Brouwershof, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Keersopperweg 10 heeft 214 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 568 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Brouwershof ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keersopperweg 10 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Keersopperweg 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Brouwershof in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Keersopperweg 10 in Brouwershof bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 13 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keersopperweg 10: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.5 km.