Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 633 m²
Goudenrijderhof 47 is een woonhuis in Valkenswaard, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 633 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goudenrijderhof 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
12.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
11 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dommelen is €441.000. Dat komt neer op circa €1.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoudenrijderhof 47 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Dommelen. De buurt telt 809 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.438 inwoners per km².
Goudenrijderhof 47 is een woonhuis in Dommelen, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Goudenrijderhof 47 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 633 m². In Dommelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dommelen in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Goudenrijderhof 47 in Dommelen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goudenrijderhof 47: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.9 km.
Recreatie nabij Dommelen: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Goudenrijderhof 47 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dommelen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.