Eengezinswoning, hoekwoning Tongelreep 12 Valkenswaard

Tongelreep 12, 5551 NN Valkenswaard

143 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Tongelreep 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in Valkenswaard, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 224 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tongelreep 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tongelreep 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

12.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Valkenswaard

2110 Inwoners
800 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
809 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Dommelen
87% Koopwoningen
1.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tongelreep 12

Vergelijkbare woningen in Valkenswaard

Veelgestelde vragen over Tongelreep 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Tongelreep 12?

De prijsindicatie voor Tongelreep 12 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Dommelen is €441.000. Dat komt neer op circa €3.084 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tongelreep 12 zich tot de wijk Dommelen?

Tongelreep 12 is een eengezinswoning, hoekwoning van 143 m² in de wijk Dommelen. De buurt telt 809 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tongelreep 12?

Tongelreep 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in Dommelen, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tongelreep 12 vergeleken met de buurt?

Tongelreep 12 heeft 143 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Dommelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tongelreep 12 en wat betekent dat?

Tongelreep 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tongelreep 12?

Tongelreep 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Dommelen?

De wijk Dommelen in Valkenswaard (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dommelen?

Vanuit Tongelreep 12 in Dommelen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.