Streetview Wilhelminaweg 22 MANT Vaassen

Wilhelminaweg 22 MANT, 8171 EK Vaassen

35 m² Bouwjaar 2024

Wilhelminaweg 22 MANT is een woning in Vaassen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
35 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminaweg 22 MANT

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vaassen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Vaassen

610 Inwoners
285 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
276 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Krugerstraat Noord
79% Koopwoningen
3.270 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminaweg 22 MANT

Vergelijkbare woningen in Vaassen

Veelgestelde vragen over Wilhelminaweg 22 MANT

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminaweg 22 MANT?

De gemiddelde woningwaarde in Krugerstraat Noord is €459.000. Dat komt neer op circa €13.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminaweg 22 MANT zich tot de wijk Krugerstraat Noord?

Wilhelminaweg 22 MANT is een woning van 35 m² in de wijk Krugerstraat Noord. De buurt telt 276 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminaweg 22 MANT?

Wilhelminaweg 22 MANT is een woning in Krugerstraat Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wilhelminaweg 22 MANT vergeleken met de buurt?

Wilhelminaweg 22 MANT heeft 35 m² woonoppervlakte. In Krugerstraat Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Krugerstraat Noord?

De wijk Krugerstraat Noord in Vaassen (Gelderland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krugerstraat Noord?

Vanuit Wilhelminaweg 22 MANT in Krugerstraat Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krugerstraat Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminaweg 22 MANT: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 6.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Krugerstraat Noord?

Recreatie nabij Krugerstraat Noord: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).