Streetview Rijndijk 23 Utrecht

Rijndijk 23, 3585 LG Utrecht

275 m² Bouwjaar 1970

Rijndijk 23 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 4336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €741.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
4336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijndijk 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

205 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
59 Woningvoorraad
€741.000 Gem. woningwaarde Maarschalkerweerd en Mereveld
78% Koopwoningen
87 Inwoners per km²

Locatie van Rijndijk 23

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rijndijk 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijndijk 23?

De gemiddelde woningwaarde in Maarschalkerweerd en Mereveld is €741.000. Dat komt neer op circa €2.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijndijk 23 zich tot de wijk Maarschalkerweerd en Mereveld?

Rijndijk 23 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Maarschalkerweerd en Mereveld. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 87 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijndijk 23?

Rijndijk 23 is een woonhuis in Maarschalkerweerd en Mereveld, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijndijk 23 vergeleken met de buurt?

Rijndijk 23 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4336 m². In Maarschalkerweerd en Mereveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €741.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Maarschalkerweerd en Mereveld?

De wijk Maarschalkerweerd en Mereveld in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €741.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maarschalkerweerd en Mereveld?

Vanuit Rijndijk 23 in Maarschalkerweerd en Mereveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maarschalkerweerd en Mereveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijndijk 23: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Maarschalkerweerd en Mereveld?

Recreatie nabij Maarschalkerweerd en Mereveld: restaurant (0.8 km), cafe (2 km).