Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
Johan Buziaulaan 15 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 335 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan Buziaulaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €2.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan Buziaulaan 15 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².
Johan Buziaulaan 15 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Johan Buziaulaan 15 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johan Buziaulaan 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.12 kg/jaar.
De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Johan Buziaulaan 15 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johan Buziaulaan 15: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.