Herenhuis, geschakelde woning Wim Sonneveldlaan 211 Utrecht

Wim Sonneveldlaan 211, 3584 ZS Utrecht

188 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Wim Sonneveldlaan 211 is een herenhuis, geschakelde woning in Utrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 213 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wim Sonneveldlaan 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Sonneveldlaan 211

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
79.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.9%
CO₂-emissie
16.35 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wim Sonneveldlaan 211

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Wim Sonneveldlaan 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Sonneveldlaan 211?

De prijsindicatie voor Wim Sonneveldlaan 211 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €3.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Sonneveldlaan 211 zich tot de wijk Rijnsweerd?

Wim Sonneveldlaan 211 is een herenhuis, geschakelde woning van 188 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Sonneveldlaan 211?

Wim Sonneveldlaan 211 is een herenhuis, geschakelde woning in Rijnsweerd, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wim Sonneveldlaan 211 vergeleken met de buurt?

Wim Sonneveldlaan 211 heeft 188 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Sonneveldlaan 211 en wat betekent dat?

Wim Sonneveldlaan 211 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wim Sonneveldlaan 211?

Wim Sonneveldlaan 211 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Vanuit Wim Sonneveldlaan 211 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.