Streetview Wim Sonneveldlaan 91 Utrecht

Wim Sonneveldlaan 91, 3584 ZP Utrecht

171 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Wim Sonneveldlaan 91 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 230 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wim Sonneveldlaan 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Sonneveldlaan 91

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Locatie van Wim Sonneveldlaan 91

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Wim Sonneveldlaan 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Sonneveldlaan 91?

De prijsindicatie voor Wim Sonneveldlaan 91 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €4.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Sonneveldlaan 91 zich tot de wijk Rijnsweerd?

Wim Sonneveldlaan 91 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Sonneveldlaan 91?

Wim Sonneveldlaan 91 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wim Sonneveldlaan 91 vergeleken met de buurt?

Wim Sonneveldlaan 91 heeft 171 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Sonneveldlaan 91 en wat betekent dat?

Wim Sonneveldlaan 91 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-06-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wim Sonneveldlaan 91?

Wim Sonneveldlaan 91 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Vanuit Wim Sonneveldlaan 91 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.