Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 655 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Wim Sonneveldlaan 23 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 205 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wim Sonneveldlaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWim Sonneveldlaan 23 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².
Wim Sonneveldlaan 23 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Wim Sonneveldlaan 23 heeft 166 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wim Sonneveldlaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.41 kg/jaar.
Wim Sonneveldlaan 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Wim Sonneveldlaan 23 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wim Sonneveldlaan 23: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.